Vip Kurtköy

  Kendi Evinizde Ömür Boyu Tatil VIP Kurtköy

  Kurtköy’de 'Kendi Evinizde Ömür Boyu Tatil' sloganı ile hayata geçirilen Kurtköy’ün en donanımlı ve en nitelikli projesi VIP Kurtköy İstanbul'un yatırıma en uygun ve hızla gelişen ilçesi Pendik, Kurtköy, Çamlık mevkiinde yapımı tamamlanmıştır.

  VIP Kurtköy projesini incelediğinizde beklentileriniz yükselecek. Kendinizi çok özel hissedeceksiniz. VIP Kurtköy projesi fark yaratan yaşam ayrılacağı ile hem sizin standartlarınız değişecek, hem Kurtköy'ün çehresi değişecek.

  Vip Kurtköy'de Canınız Asla Sıkılmayacak

  2 adet kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, açık çocuk yüzme havuzu, 2 adet Türk hamamı, 2 adet sauna, buhar odası, spa salonları, 2 adet fitness center, açık alan fitness, şelale ve su kanalları, açık alan çocuk oyun alanları, kapalı mekan çocuk oyun alanları, bilardo, masa tenisi, satranç, hobi odaları, çok amaçlı basketbol, futbol, voleybol sahası, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, açık alanda satranç keyfi, kamelyalar, açık ve kapalı otopark, eşsiz çevre ve peyzaj düzenlemesi, güvenlik, kamera sistemi, açık teras keyfi ile VIP Kurtköy'de yaşam standartlarınız çok yükselecek. VIP Kurtköy eşsiz peyzaj alanı ile kendinizi özgür, huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

  Proje ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

  Proje Başlama Tarihi: 2015 Mayıs

  Proje Tamamlanma Tarihi : 2017 Temmuz

  Detaylı Bilgi için arayınız;

  +90 (216) 232 20 22

  LOKASYON